• Festyn rodzinny
          • 22.09.2023
          • Festyn rodzinny

• W dniu 16.09.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 31 w Dąbrowie Górniczej odbył się festyn rodzinny. Uczniowie w drodze na festyn nie zapomnieli o założeniu kamizelek odblaskowych, w które zostali wyposażeni w ramach akcji "Odblaskowa szkoła 2023". W trakcie imprezy miały miejsce różne konkurencje sprawnościowe oraz konkurs rowerowy. Polegał on na pokonaniu rowerowego toru przeszkód.
            Pan policjant wraz z maskotką policyjną -  Sznupkiem przypomnieli jak należy bezpiecznie jeździć na rowerze, hulajnodze i jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z rodzicami uczestniczyły we wspólnym prawidłowym przejściu przez pasy dla pieszych.
            Mieliśmy okazję oglądać wyszkolone psy policyjne.
            Strażacy przyjechali wozem strażackim i można było zwiedzić jego środek i zapoznać się z profesjonalnym wyposażeniem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć LINK