• SKO w Szkole Podstawowej nr 31

• Szkolne Kasy Oszczędności to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej. Jego historia sięga jeszcze lat 20-tych ubiegłego wieku. Od pokoleń zachęcamy najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów. Obecnie to unikalne rozwiązanie w skali Europy, dostosowane do potrzeb polskich uczniów.

Dzięki udziałowi w programie uczniowie:

• nauczą się zarządzania finansami osobistymi
          • wyrobią w sobie nawyk świadomego oszczędzania
          • zdobędą wiedzę na temat oszczędzania i roli pieniądza we współczesnym świecie
          • nabędą praktyczne umiejętności z zakresu korzystania z usług bankowych.

Informujemy, że pod adresem  http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-31-dg znajduje się nasz blog poświęcony SKO. Wszystkich chętnych zapraszamy do korzystania z powyższej strony oraz oddawania swoich głosów w rankingu na najlepszy blog.

Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje związane z oszczędzaniem w SKO.

Zapraszamy!

SKO-_prezentacja.ppsx