• Gimnastyka korekcyjna 2022r.

• Przyjmujemy zapisy na gimnastykę korekcyjną na rok szkolny 2022/2023. Wniosek dwustronny na gimnastykę korekcyjną dostępny jest na stronie szkoły w zakładce obiekty sportowe/gimnastyka korekcyjna. Termin składania wniosku wraz z dołączonym skierowaniem od lekarza specjalisty należy składać w sekretariacie szkoły w terminie do 31.08.2022 r.

• Spotkania konsultacyjne dla dąbrowskiej młodzieży

• W związku z tworzeniem nowej Strategii Miasta Dąbrowa Górnicza 2030 Urząd Miasta zaplanował spotkania konsultacyjne dla dąbrowskiej młodzieży. Kilka tygodni temu odbyły się już pierwsze warsztaty, podczas których grupy uczestników wypracowały kierunki, w jakich powinna rozwijać się polityka młodzieżowa w naszym mieście.

Najbliższe konsultacje dla uczniów klas 7-8 oraz szkół ponadpodstawowych odbędą się 27.07.2022 r. o godzinie 11:00 w Pałacu Kultury Zagłębia.

• Półkolonie letnie 2022r

• Od 4.07.2022 r do 15.07.2022 r rozpoczynają się półkolonie letnie. Zajęcia odbywają się od godz. 9.00 do 15.00. Proszę aby dzieci posiadały obuwie zmienne, strój sportowy na salę gimnastyczną oraz strój na basen. Poniżej zostaje zamieszczony harmonogram.Plan_dzialan(1).docx

• "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

• W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego: "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Głównym celem programu jest proekologiczna edukacja uczniów. Po przeprowadzonym ceklu zajęć nasza szkoła otrzymała certyfikat.