• Internetowy Test Wiedzy SKO

• Już rozpoczął się Internetowy Test Wiedzy SKO!

Weź w nim udział. Powodzenia:)

Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić, ile wie m.in. na temat finansów, ekologii, cyberbezpieczeństwa i zdrowego odżywiania. Do zdobycia jest dyplom Mistrza wiedzy SKO.

Szczególnie zapraszam uczniów klas 1-6. Możesz zdobyć dyplom Mistrza Wiedzy, ale też wspólnie zdobywamy punkty dla swojej szkoły. Test jest w kategoriach, klas: 0-2, 3-4, 5-6.

Nie czekaj, już dziś rozwiąż test, który uczy i bawi. Wejdź na stronę, kliknij w link:

www.pkobp.pl/test-sko/           KOD NASZEJ SZKOŁY:  3346

• Szkolne Konkursy Matematyczne - wyniki

• Szkolny Konkurs Matematyczny klas III:

I miejsce Amelia Mikos kl.3b,

II miejsce Julia Bień kl.3b,

III miejsce Mateusz Cimoch kl.3a

Szkolny Konkurs Matematyczny klas IV:

Laureaci:

Lena Wierzbowska- kl.4a,

Aleksander Zaręba kl.4a,

Marcel Wypysiński kl.4b

Szkolny Konkurs Matematyczny klas V:

I miejsce Bartosz Wacowski kl.5a

II miejsce Jakub Mostowy kl.5b

Brawo! Gratulujemy Super Matematykom!

• Konkurs „Elektrośmieci oddajesz - nagrody dostajesz”

• Konkurs „Elektrośmieci oddajesz - nagrody dostajesz” - to program edukacyjny, którego głównym celem jest upowszechnienie wiedzy z zakresu postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (elektrośmieci) poprzez aktywne włączenie się placówek oświatowych w działalność ekologiczną polegającą na zbieraniu elektrośmieci oraz rozwijanie aktywności i świadomości ekologicznej wśród dzieci, młodzieży, jak również dorosłych.

W zamian za uzbierane kilogramy szkoły otrzymują nagrody rzeczowe w postaci pomocy dydaktycznych.

Zbiórce podlegają:

- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zwany dalej „Elektrośmieci” w tym: lodówki, pralki, zmywarki, TV/monitory, LCD, odkurzacze, tostery, kuchenki elektryczne, mikrofale, wagi, komputery, laptopy, klawiatury, myszki, słuchawki, drukarki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, wiertaki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki, młynki do kawy, ekspresy do kawy, zabawki elektryczne, sprzęt muzyczny i sportowy, sprzęt oświetleniowy oraz każde inne urządzanie które do działania potrzebuje prądu z gniazdka lub z baterii.

W tym celu od dn. 15.03 do 24.03. 2023 r. na terenie naszej szkoły ( w atrium) można przywozić i składować zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Liczymy na udział dzieci, młodzieży, rodziców i pracowników szkoły!